YUFE DIOSI model doktorskog obrazovanja – PRIJAVE

08.10.2024.

S ponosom Vas obavještavamo da Sveučilište u Rijeci nastavlja s provedbom YUFE DIOSI modela doktorskog obrazovanja te otvara prijave za novu grupu sudionika_ca.

Program nudi priliku za interdisciplinarno i međunarodno obrazovanje u suradnji s još šest europskih sveučilišta unutar YUFE alijanse.

Pilot provedba modela započela je u svibnju 2024. godine, a aktivnosti namijenjene doktorandima i doktorandicama svih sastavnica provodit će se do studenog 2025. godine.

Ako ste propustili prvu priliku, sada se možete pridružiti i iskoristiti sve pogodnosti koje nudi ovaj jedinstveni model doktorskog obrazovanja.

Što možete ostvariti sudjelovanjem u YUFE DIOSI modelu?

Kroz sudjelovanje možete:

• Prisustvovati raznolikim događajima osmišljenima za umrežavanje i osnaživanje doktoranada i doktorandica unutar cijele YUFE alijanse;
  • Razvijati svoje profesionalne mogućnosti te dodatno istražiti teme održivosti, etike, integriteta, uključivosti i pravičnosti kroz internacionalne online programe;
  • Unaprijediti svoja znanja i vještine iz područja otvorene znanosti, poduzetništva i upravljanja karijerom kroz edukacije na UNIRI;
  • Koristiti usluge individualnog karijernog savjetovanja u Savjetovalištu za profesionalno usmjeravanje i razvoj karijere;
  • Ostvariti do 5 ECTS bodova (ovisno o odluci vašeg matičnog Fakulteta).

Kako se prijaviti? Ispunite prijavni obrazac do 25. listopada.

Prvo online događanje za novu grupu sudionika_ca održat će se 7. studenog. O detaljima ćete biti obaviješteni nakon ispunjavanja prijavnog obrasca.

Ne propustite priliku za razvoj kompetencija i umrežavanje u međunarodnom okruženju!

Za više informacija možete se javiti na e-mail karijere@uniri.hr ili doktorska@uniri.hr.