Nauči kako učiti: vršnjačka podrška u akademskim vještinama na 13 sastavnica UNIRI

12.07.2024.

Tijekom ljetnog semestra održane su radionice ”Nauči kako učiti” na 13 sastavnica Sveučilišta u Rijeci. Ukupno 25 vrijednih edukatora i edukatorica podijelili su znanja o tehnikama učenja, koncentraciji, o tome kako se motivirati i smanjiti prokrastinaciju. Studentice i studenti koji su sudjelovali – njih 55 – stečena znanja procijenili su iznimno korisnima! Osim bogatog znanja, edukatori_ce su podijelili i svoje iskustvo učenja i studiranja te potaknuli jednu poticajnu i toplu atmosferu za pitanja i raspravu.

”Nauči kako učiti” jedna je od aktivnosti u sklopu projekta Sveučilišta u Rijeci UNIRI brine, a temelji se na suradnji Ureda za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra, Udruge studenata psihologije u Rijeci – Psirius, Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci i pojedinih sastavnica Sveučilišta u Rijeci.

Kako će se radionice provoditi u idućem ciklusu, najesen, to ćemo još vidjeti. Studente i studentice Sveučilišta očekuje daljnje usavršavanje akademskih vještina, a  edukatori i edukatorice dalje će marljivo raditi na širenju tog znanja!