Prijavi se za državnu stipendiju!

14.10.2024.
/ Vijesti / /

Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih raspisalo je natječaj za dodjelu 12.150 državnih stipendija za akademsku godinu 2024./2025. studenticama i studentima u redovitom statusu koji studiraju na visokim učilištima u Republici Hrvatskoj.

Stipendija se dodjeljuje u tri kategorije: studentice i studenti slabijeg socio-ekonomskog statusa, studentice i studenti koji su djeca osoba poginulih, umrlih ili nestalih u Domovinskom ratu, studentice i studenti s invaliditetom ili iz alternativne skrbi.

Studentice i studenti se mogu prijaviti na natječaj isključivo elektroničkim putem do 4. studenoga 2024. godine, u 12 sati.

Više informacija, detaljne upute i poveznicu na elektronički obrazac pronađite u tekstu Natječaja OVDJE.

Ukoliko Vam je potrebna pomoć pri prijavi neke od stipendija, javite se na prilagodbe@uniri.hr. Možemo Vam pomoći s digitalizacijom dokumentacije i ispunjavanjem elektroničkog obrasca.

Fotografija: www.freepik.com