6. PHD Career Café – Bez cenzure Vol. 1

07.06.2023.

Jučer je, u organizaciji Doktorske škole, našeg Ureda za karijere i Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci održan šesti PhD Career Café

Tema tribine bili su razni izazovi s kojima se suočavaju studenti i studentice doktorskih studija na Sveučilištu u Rijeci.

Opuštenoj i otvorenoj raspravi doprinijelo je korištenje online alata putem kojeg su svi sudionici tribine imali priliku navesti izazove s kojima se susreću potpuno anonimno.

Razgovarali smo i o strategijama za uspješno suočavanje s navedenim izazovima te vještinama potrebnim za uspješno stjecanje doktorata znanosti.

Panelisti tribine bili su:

• Zrinko Baričević, mag. biotech., Odjel za biotehnologiju
  • Ana Ćosić Pilepić, dipl. oec, dipl. psih., STEPRI d.o.o.
  • prof. dr. sc. Marta Žuvić, prorektorica za studije, studente i osiguranje kvalitete

I ovim putem zahvaljujemo svim panelistima i ostalim sudionicima na dolasku i aktivnom sudjelovanju!