Događanje

h

_Tribina

• GRADRI

Pozivamo sve zainteresirane na okrugli stol pod nazivom Budućnost doktora_ica znanosti: Pomicanje granica izvan tradicionalnih akademskih puteva.

O mogućnostima profesionalnog razvoja i doprinosu doktora_ica znanosti u industriji i zajednici razgovarat će sljedeći panelisti_ce:

• Nebojša Buljan, dipl. ing. građ., direktor tvrtke RI ISA d.o.o. (Permasteelisa Group)
  • Izv. prof. dr. sc. Sanja Dugonjić Jovančević, Prodekanica za znanost, Građevinski fakultet
  • Laura Grbac, mag. ing. aedif., asistentica, Građevinski fakultet
  • Vedran Kružić, dipl. oec., ravnatelj Regionalne razvojne agencije PGŽ “Prigoda”
  • Josip Rukavina, dipl. ing., direktor tvrtke Vectrino d.o.o.
  • Prof. dr. sc. Saša Zelenika, Prorektor za strateške projekte, UNIRI.

Okrugli stol moderirat će Nikoleta Zubić, dipl. oec., mag. psych., voditeljica Ureda za karijere Sveučilišnog savjetovališnog centra.

Vrijeme i mjesto održavanja:  ponedjeljak 22. travnja 2024. godine u 16:00 sati, predvorje Građevinskog fakulteta.

Okrugli stol organizira Građevinski fakultet u suradnji s Uredom za karijere SSC-a, Doktorskom školom i Studentskim zborom Sveučilišta u Rijeci u sklopu ovogodišnjeg Festivala znanosti.

Podijeli događanje na