Događanje

Malim koracima prema velikim promjenama

15.06.2023.

h

_Predavanje

• Online

S veseljem vas pozivamo na četvrto, ujedno i posljednje, edukativno predavanje u sklopu studentskog projekta “Malim koracima prema velikim promjenama”, koji se organizira u suradnji s Uredom za studente s invaliditetom SSC-a.

Za posljednje predavanje odabrali smo temu autizma koju će kroz dijalog obraditi čak tri predavačice, inače aktivne u Udruzi za autizam i druge neurodivergentnosti, samozastupanje i kulturu različitosti ASKKosjenka Petek, Sunčica Lovrečić Čekić i Zrinka Sinković Lavi.

Predavanje će se održati online putem Zoom platforme u četvrtak, 15. lipnja 2023. godine s početkom u 18.30 sati.

Svi zainteresirani se mogu prijaviti putem sljedeće poveznice: https://forms.gle/bxzdkpYuJHfUA94M8 najkasnije do 14. lipnja.

Veselimo se Vašem dolasku!

Za eventualna dodatna pitanja, slobodno se obratite na adresu e-pošte malikoraci.velikepromjene@gmail.com (Luciji Šogorić, voditeljici projekta).

Podijeli događanje na