Održano interaktivno predavanje nastavnicima/cama u radu s novim generacijama brucoša/ica

29.09.2023.

U četvrtak, 28. rujna 2023,. u zgradi Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Rijeci održano je interaktivno predavanje pod nazivom „Podrška nastavnicima/cama u radu s novim generacijama brucoša/ica“ za 40-ak sudionika/ca.

U poticajnom okruženju voditeljice dr. sc. Jasminka Juretić i prof. dr. sc. Sanja Smojver-Ažić iz našeg Psihološkog savjetovališta zajedno su s nastavnicama i nastavnicima Sveučilišta u Rijeci razmijenile iskustva, otvorile niz pitanja te pružile osnovne smjernice u radu s novim generacijama studentica i studenata.

Za više informacija o ovakvim i sličnim edukativnim aktivnostima pratite naše mrežne stranice (Edukativne aktivnosti) ili nam se obratite s konkretnim upitom.