Održano interaktivno predavanje: Traženje posla – savjeti za životopis, motivacijsko pismo i intervju

11.03.2024.

U okviru Career Week-a na Fakultetu za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Iki, 07. ožujka 2024. godine, Nikoleta Zubić, psihologinja ali i alumna FMTU-a, održala je interaktivno predavanje na temu razvoja vještina pismenog i usmenog predstavljanja poslodavcima.

Studentice i studenti imali su priliku saznati više o osnovnim elementima životopisa i motivacijskog pisma, najčešćim pogreškama prilikom prijave na natječaje i načinima njihova izbjegavanja te najčešćim pitanjima na selekcijskom intervjuu. U interaktivnoj raspravi razmijenjena su različita iskustva prilikom prijava na različita radna mjesta te brojni savjeti za što bolju samoprezentaciju u poslovnom okruženju.