Oglas za posao tvrtke Kompare.hr

09.04.2024.

kompare.hr traži studente i studentice u odjelu podrške prodaji!

kompare.hr je poznata “ljubičasta stranica” na kojoj možeš usporediti, odabrati i kupiti za sebe najbolje osiguranje, internet, TV program i mobilne tarife. Surađujemo s 10 osiguravajućih kuća i svim velikim teleoperatorima, a uz pomoć i trud naših savjetnika nema više “sitnih slova” i obilaska poslovnica. Postojimo od 2012. godine i kontinuirano rastemo, kako raste i broj naših zadovoljnih kupaca. Trenutno nam za potrebe našeg odjela podrške prodaji usluga autoosiguranja trebaju odgovorni/e i predani/e studenti i studentice u odjelu podrške prodaji.

Neke od tvojih aktivnosti, nakon što naši savjetnici prodaju uslugu autoosiguranja, bit će:
● izrada ponuda osiguranja,
● unos zahtjeva u sustave partnera,
● printanje polica i pakiranje te priprema za slanje poštom,
● ostali administrativni poslovi

Tražimo studente na koje možemo računati jer imamo povećan opseg posla pa želimo da si sa nama minimalno 30h tjedno. Već sad se uklapaš kod nas ako si:
● odgovorna, jednostavna i ugodna osoba,
● organizirana i sistematična osoba, koja je ujedno vrlo brza u aktivnostima,
● pedantna osoba koja zna raditi na računalu
Trebamo te brzo i sigurno imaš primanja do kraja godine, a i duže. Fleksibilno se dogovaramo o satima rada. Ako ti se sviđa sve što si pročitao/la, javi nam se čim prije na studenti@kompare.hr sa svojim životopisom zaključno s 15.04.2024.