Radionica za doktorande_ice: “Uravnotežena navigacija doktorskim studijem: Razvoj strategija za upravljanje vremenom, stresom i karijerom” – PRIJAVE U TIJEKU

19.04.2024.

Doktorska škola u suradnji sa Sveučilišnim savjetovališnim centrom te Studentskim zborom Sveučilišta u Rijeci organizira višednevnu radionicu pod nazivom “Uravnotežena navigacija doktorskim studijem: Razvoj strategija za upravljanje vremenom, stresom i karijerom”.

Radionica će se održati od 26. do 28. svibnja 2024. godine u znanstveno-edukacijskom centru Sveučilišta u Rijeci, Palači Moise na otoku Cresu.

Radionica je namijenjena studentima i studenticama doktorskih studija Sveučilišta u Rijeci, a prijave se zaprimaju do 3. svibnja.

Doktorandi će na radionici steći dublje razumijevanje kako integrirati akademske obveze s osobnim i profesionalnim ciljevima te razvijati vještine potrebne za uspješno savladavanje izazova doktorskog studija te ostvarivanje dugoročnog profesionalnog i osobnog uspjeha.

Detaljan program radionice možete pronaći ovdje, a više informacija o prijavama i troškovima sudjelovanja dostupno je ovdje.

Organizatori radionice pozivaju sve zainteresirane doktorande_ice Sveučilišta u Rijeci da se putem online obrasca prijave za sudjelovanje na radionici. Za pristup je potrebno koristiti valjani elektronički identitet u AAI@EduHr sustavu.

Broj sudionika_ca radionice je ograničen. Ako se broj sudionika_ca popuni prije roka (3. svibnja 2024. godine), prijave će biti obustavljene, bez obzira na navedeni krajnji datum.

Studenti_ce čije prijave budu prihvaćene o tome će biti obaviješteni_e, te će najkasnije do 10. svibnja 2024. godine biti dužni platiti troškove kotizacije i na adresu Doktorske škole – doktorska@uniri.hr dostaviti dokaz o uplati. Po uspješnom primitku uplate, studentima_cama će biti dostavljena konačna potvrda sudjelovanja.

Sva pitanja o radionici moguće je uputiti na e-mail adresu Ureda Doktorske škole.