WEBINAR ,,LIVING & WORKING IN AUSTRIA”

Austrian Business Agency – WORK in AUSTRIA i ADVANTAGE AUSTRIA Zagreb srdačno vas pozivaju na:

ONLINE WEBINAR

Datum: 28.11.2023
Vrijeme: 11:00 – 12:00 sati

Prezentacija će biti na hrvatskom jeziku
Prijava na WEBINAR https://attendee.gotowebinar.com/register/2900127280014560605

Webinar je namijenjen studentima, mlađim zaposlenicima te stručnjacima s područja IT-a, tehnike, strojarstva, farmacije, kemije, građevine i sličnih profesija, koji razmišljaju o preseljenju u Austriju.

Što možete očekivati?

Ova prezentacija pružit će sveobuhvatne informacije o agenciji ABA – WORK in AUSTRIA, uslugama i resursima koji su dostupni kvalificiranim radnicima i stručnjacima koji su zainteresirani za preseljenje u Austriju. Poseban fokus se stavlja na osobe koje još nisu stanovnici Austrije, pružajući korisne informacije o kvaliteti života, pravnom okviru rada u Austriji, troškovima života, opcijama smještaja te relokaciji. Bez obzira jeste li student, diplomant, početnik u struci ili stručnjak, imat ćete priliku dobiti opće informacije o životu i radu u Austriji.

Za više informacija kontaktirajte organizatora zagreb@advantageaustria.org.